Camera supraveghere Hikvison IP dome DS-2CD2183G2-IU(2.8mm), 8MP, AcuSense -filtrarea alarmelor false dupa corpul uman si masini, microfon audio incorporat, senzor 1/2.8″ Progressive Scan CMOS, rezolutie 3840 × 2160@30 fps, iluminare Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON), B/W: 0 Lux cu IR, lentila 2.8mm, distanta IR 30m, 120 dB true WDR/BLC/HLC/3D DNR, Smart feature: line crossing detection, intrusion detection, support alarm triggering by specified target types (human and vehicle), face detection, compresie H.265+, interfata retea 1 RJ45 10 M/100 M self- adaptive, slot microSD/microSDHC/microSDXC card, pana la 256 GB, Triple stream, audio: microfon audio incorporat, alimentare 12 VDC si PoE, IP67,IK10, temperatura de functionare -30 °C la 60 °C, dimensiuni Ø 121.4 mm × 92.2 mm, greutate 550 g. Accesorii optionale DS-1272ZJ-120B, DS-1253ZJ-M, DS-1276ZJ-SUS, DS-1280ZJ-DM46, DS-1271ZJ-120, DS-1275ZJ- SUS, DS-1272ZJ-120
Camera supraveghere Hikvison IP dome DS-2CD2183G2-IU(2.8mm), 8MP, AcuSense -filtrarea alarmelor
Stoc epuizat
836,99 lei 1.668,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 8MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Greutate | 520 g |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Interior | Da |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Day& Night | IR cut filter |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Diafragma | F1.6 |
| Rezolutie video | 3840 × 2160 pixeli |
| Interfata comunicare | 1x RJ45 10/100 Mbps self-adaptive |
| Rezolutii | 8 MP |
| Frame rate | 20 fps |
| Iluminare min | Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON),B/W: 0 Lux with IR |
| Montura Lentila | M12 |
| PoE | 36 V to 57 V – 802.3af, Class 3 |
| Alimentare | 12V DC |
| Senzor imagine | 1/2.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Tip: | IP Dome |
| Temperatura de functionare | -30 °C la 60 °C |
| Compresia Datelor | Main stream: H.265+/H.265/H.264+/H.264Sub-stream: H.265/H.264/MJPEGThird stream: H.265/H.264 |
| Video bit rate | 32Kbps – 16Mbps |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP |
| Audio | Mono sound |
| Putere Consumata | 9.5 W |
| Dimensiuni | Ø110.8 × 84.7 mm |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711ulaw/G.711alaw)16 Kbps (G.722.1)16 Kbps (G.726)32 to 192 Kbps (MP2L2)8 to 320 Kbps (MP3)16 to 64 Kbps (AAC) |
| Functii speciale | Smart Event: Line crossing detection, intrusion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)), face detection |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.