Camera supraveghere Hikvision WIFI IP dome DS-2CV2141G2-IDW(2.8MM)(W); 4 MP, WIFI 2.4G cu 2 antene, distanta in camp deschis 120metri, microfon si speaker incorporate, audio bidirectional, 1/2.7″ Progressive Scan 4MP CMOS, rezolutie: 2560 × 1440@25fps, iluminare: Color: Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON),B/W: 0 Lux cu IR: 30m, lentila fixa: 2.8mm, unghi vizualizare: horizontal FOV: 95°, vertical FOV: 53°, diagonal FOV: 111°, 120 dB WDR/ICR Cut/BLC/HLC/3D DNR, slot micro SD/SDHC/SDXC slot, pana la 256 GB, interfata retea: 1 RJ45 10M/100M self-adaptive Ethernet port, alimentare: 12 VDC ± 25%, 0.5 A, max. 6 W,Ø5.5 mm, IP66, temperatura de functionare: -30°C to 60°C , dimensiuni: Ø126 mm × 96.1 mm, greutate: 590 g.
Camera supraveghere Hikvision WIFI IP dome DS-2CV2141G2-IDW(2.8MM)(W); 4 MP, WIFI
Stoc epuizat
441,99 lei 1.012,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Rezolutie video | 4 MP |
| Lentila | Fixa |
| Rezolutii | 2560 × 1440 pixeli |
| Tip: | Dome |
| Interior | Da |
| Interfata comunicare | 1 x RJ-45 10/100 Mbps |
| Alimentare | 12 VDC |
| Temperatura de functionare | -30 – +60° C |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Day& Night | IR cut filter |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Diafragma | F1.6 |
| Iluminare min | Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON),B/W: 0 Lux with IR |
| Montura Lentila | M12 |
| Audio | DaDifuzor si microfon incorporate |
| Senzor imagine | 1/2.9 inch Progressive Scan CMOS |
| Functii speciale | Heartbeat, mirror |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, IGMP, QoS, IPv4, UDP, Bonjour, SSL/TLS |
| Putere Consumata | 10 W Max. |
| Day/Night Switch | Auto, Schedule, Day, Night |
| Alarm Trigger: | Basic Event: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)), exception |
| Carcasa | Metal + PolicarbonatIP66 |
| Wireless | IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Antena | 2 x Externe |
| Dimensiuni | 120 × 120 × 95 mm |
| Greutate | 593 g |
| Setari Imagine | Saturation, brightness, contrast, sharpness, adjustable by client software |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265/H.264 |
| Video bit rate | Pana la 2 Mbps |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711)/16 to 64 Kbps (AAC-LC) |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.