Camera supraveghere Hikvision IP turret DS-2CD2H23G2-IZS(2.8-12mm), 2MP, Acusens – filtrarea alarmelor false dupa corpul uman si masini, senzor: 1/2.8″ Progressive Scan CMOS, rezolutie: 1920 × 1080@30fps, iluminare: Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON), 0 Lux cu IR on, lentila varifocala motorizata: 2.8 -12 mm, distanta IR: 40m, 120 dB WDR/ ICR Cut/BLC/HLC/3D DNR, Smart Feature: Face Detection, line crossing detection, intrusion detection, compresie: H.265+, Triple streams, slot micro SD, pana la 256 GB, interfata audio: 1in/1out, interfata retea: 1 RJ45 10M/100M self- adaptive, alimentare: 12 VDC si PoE, IP67, Ik10, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C, dimensiuni: Ø 138.3 × 126 mm, greutate: 115 g. Accesorii optionale: DS-1271ZJ-140, DS-1273ZJ-140
Camera supraveghere Hikvision IP turret DS-2CD2H23G2-IZS(2.8-12mm), 2MP, Acusens – filtrarea
26 în stoc
968,99 lei 1.982,98 lei
26 în stoc
| Obiectiv fix | No |
|---|---|
| InfraRed | 40m |
| Obiectiv varifocal | 2.8-12mm |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Format cameră | Turret |
| Audio | Da |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Interior | Da |
| PoE | DaIEEE 802.3af, Class 3 |
| Alimentare | 12 VDC |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Diafragma | F1.6 |
| Lentila | Varifocala |
| Carcasa | IP67 |
| Setari Imagine | Rotate, mirror, privacy mask, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance adjustable by client software or web browser |
| Iluminare min | Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON), 0 Lux with IR on |
| Tip: | Bullet |
| Day& Night | ICR Cut |
| Video bit rate | 32 Kbps – 8 Mbps |
| Distanta iluminare IR | 40 m |
| Rezolutie video | 1920 x 1080 pixeli |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 Mbps |
| Senzor imagine | 1/2.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Porturi | 1x alarm in1x alarm out1x audio in1x audio out |
| Temperatura de functionare | -30 °C – 60 °C |
| Montura Lentila | M14 |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265/H.264/H.264+/H.265+/MJPEGCompresie audio: G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Putere Consumata | Maxim 12.5 W |
| Network Storage | NAS (NFS, SMB/CIFS), auto network replenishment (ANR) |
| Functii speciale | Anti-flicker, heartbeat, password reset via email, pixel counter |
| Dimensiuni | 139.3 x 138.3 x 126.3 mm |
| Greutate | 830 g |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711ulaw/G.711alaw)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/16-64 Kbps (AAC-LC)/32-192 Kbps (MP2L2)/8-320 Kbps (MP3) |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, QoS, 802.1X, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, WebSocket, WebSockets |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.