Camera supraveghere Hikvision IP PTZ DS-2DE7A432IW-AEB(T5), 4MP, Acusens – filtrarea alarmelor false dupa corpul uman si masini, low-light performance powered by DarkFighter, alarma vizuala flash lumina si alarma audio pentru avertizarea intrusilor (poate fi activata de anumite evenimente), Face capture: pana la 5 imagini capturate in acelasi timp, senzor 1/1.8″ progressive scan CMOS, rezolutie 2560 × 1440@30 fps, iluminare 0.005 Lux @ (F1.5, AGC ON), B/W: 0.001 Lux@(F1.5, AGC ON), 0 Lux with IR, lentila varifocala 5.9 mm – 188.8 mm, 32x optical, 16x digital, distanta IR 300m, 120 dB WDR/BLC/HLC/3D DNR/EIS/ROI/Digital defog/IR cut filter, Smart feature: Face Capture – detects up to 5 faces simultaneously, Perimeter – Line crossing detection, intrusion detection, region entrance detection, region exiting detection, unattended baggage detection, object removal detection, audio exception detection, 24 x privacuy mask, interfata retea: 1 RJ45 10M/100M self- adaptive, slot microSD/SDHC/SDXC pana la 256 GB, Alarma: 2in/1out, Audio: 1in/1out, difuzor incorporat, max 30 metri, PTZ: 360°, 300 x presets, 8 patrols, 3D Positioning, Manual tracking, auto-tracking, alimentare: 24 VAC, Hi-PoE, IP66, IK10, temperatura de functionare: -30 °C la 65 °C, dimensiuni Ø 220 mm × 363.3 mm, greutate 5 kg
Camera supraveghere Hikvision IP PTZ DS-2DE7A432IW-AEB(T5), 4MP, Acusens – filtrarea
33 în stoc
4.199,99 lei 9.623,99 lei
33 în stoc
| Format cameră | Speed dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Obiectiv varifocal | 4.8-153mm |
| InfraRed | 200m |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Interior | Da |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Day& Night | IR cut filter |
| Video bit rate | 32 Kbps – 16 Mbps |
| Rezolutii | 4 MP |
| Lentila | Variofocala |
| Senzor imagine | 1/1.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 Mbps |
| Porturi | 1x alarm in1x alarm out1x audio in1x audio out |
| Rezolutie video | 2560 × 1440 pixeli |
| Zoom digital | 16x |
| Setari Imagine | Saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, and white balance adjustable by client software or web browser |
| Diafragma | F1.5 |
| Protocoale suportate | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP/IP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE, Bonjour |
| Temperatura de functionare | -40 °C – 65 °C |
| Alimentare | 24 VAC |
| PoE | Hi-PoE |
| Iluminare min | Color: 0.005 Lux @ (F1.5, AGC ON), B/W: 0.001 Lux@(F1.5, AGC ON), 0 Lux with IR |
| Distanta iluminare IR | 200 m |
| Audio | DaDifuzor incorporat |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32-192 Kbps (MP2L2)/16-64 Kbps (AAC) |
| Zoom optic: | 32x |
| Tip: | Dome PTZ |
| Carcasa | Material: ADC12IP66IK10TVS 6000V |
| Putere Consumata | Maxim 42 W |
| Dimensiuni | 220 x 220 x 363.3 mm |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265/H.264/H.264+/H.265+/MJPEGCompresie audio: G.711alaw, G.711ulaw, G.722.1, G.726, MP2L2, AAC, PCM |
| Distanta Focala | 5.9 – 188.8 mm |
| Functii speciale | Face CapturePerimeter ProtectionSmart Tracking |
| Network Storage | NAS (NFS, SMB/CIFS), auto network replenishment (ANR)Card MicroSD (pana la 256 GB) |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.