Camera supraveghere Hikvision IP dome HWI-D640H-Z(2.8-12mm)C, 4MP, seria Hiwatch, senzor: 1/3″ progressive scan CMOS, rezolutie: 2560 × 1440@ 20fps, iluminare: Color: 0.01 Lux @(F1.2, AGC ON), 0.018Lux @ (F1.6, AGC ON), lentila varifocala motorizata: 2.8 – 12 mm, distanta IR: 30m, 120 dB WDR/3D DNR/BLC, dual treams, interfata retea: 1 RJ45 10M/100M self- adaptive, alimentare: 12 VDC si PoE, IP67, IK10, temperatura de functionare: -30 °C to 50 °C, dimensiuni: Ø 141.2 mm × 99.6 mm, greutate: 820 g
Camere supraveghere IP
Camera supraveghere Hikvision IP dome HWI-D640H-Z(2.8-12mm)C, 4MP, seria Hiwatch, senzor:
Producator:
Hiwatch
Disponibilitate:
14 în stoc
780,99 lei
14 în stoc
| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | 2.8-12mm |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Day& Night | Da |
| Interior | Da |
| Alimentare | 12 VDC |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Diafragma | F1.6 |
| Lentila | Varifocala |
| Tip: | IP Dome |
| Montura Lentila | M14 |
| Temperatura de functionare | -30 °C – 50 °C |
| Day/Night Switch | Da |
| Putere Consumata | Maxim 10 W |
| Carcasa | MetalicaPlasticIP67IK10 |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 |
| Dimensiuni | 141.2 x 141.2 x 99.6 mm |
| Greutate | 820 g |
| Senzor imagine | 4MP 1/3 inch CMOS |
| Iluminare min | 0.01 Lux (F1.2)0.018 Lux (F1.6) |
| Video bit rate | 32 Kbps la 8 Mbps |
| Network Storage | Slot card microSD pana la 128 GB |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour |
| Alarm Trigger: | Motion detection, Video tampering alarm, Network disconnected, IP address conflicted, illegal login |
| Producator | HiWatch |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.