Camera supraveghere Hikvision IP Dome DS-2CD1127G0(2.8MM)(C),2MP, Senzor: 1/2.8″ Progressive Scan CMOS; Rezolutie: 1920 × 1080; Iluminare:Color: 0.001 Lux @ (F1.0, AGC ON), imagini color 24/7 (color pe timp de noapte); Lentila: 2.8mm, horizontal FOV 105.2°, vertical FOV 56.5°, diagonal FOV 125.1°; Compresie video: H.265+/H.264+/H.265/H.264; Conectare: iVMS-4200, Hik-Connect; Interfata retea: 1xRJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port; Tensiune alimentare: 12 VDC ± 25%,PoE: 802.3af; IP67, Motion detection, video tampering alarm, exception, Motion detection, video tampering alarm, exception, Dimensiuni: 111 mm × 82.4 mm; Greutate: 0.550g
Camere supraveghere IP
Camera supraveghere Hikvision IP Dome DS-2CD1127G0(2.8MM)(C),2MP, Senzor: 1/2.8" Progressive Scan
Producator:
Hikvision
Disponibilitate:
100 în stoc
186,99 lei 947,99 lei
100 în stoc
| Obiectiv fix | 2.8mm |
|---|---|
| InfraRed | No |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Format cameră | Turret |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Interior | Da |
| Alimentare | 12 VDC |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Frame rate | 30 fps max. |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Montura Lentila | M12 |
| Video bit rate | 32 Kbps – 8 Mbps |
| Diafragma | F1.0 |
| Rezolutie video | 1920 x 1080 pixeli |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 Mbps |
| Senzor imagine | 1/2.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Rezolutii | 2 MP |
| Greutate | 550 g |
| Tip: | Turret |
| Carcasa | Metal + PlasticIP67 |
| Temperatura de functionare | -30 °C – 60 °C |
| Day& Night | 24/7 color imaging |
| PoE | DaIEEE 802.3af |
| Putere Consumata | Maxim 6.5 W |
| Setari Imagine | Saturation, brightness, contrast, sharpness, AGC, white balance adjustable by client software or web browser |
| Dimensiuni | 111 x 111 x 82.4 mm |
| Functii speciale | Anti-flicker, heartbeat, mirror, password protection, privacy mask, watermark, IP address filter |
| Iluminare min | Color: 0.001 Lux @ (F1.0, AGC ON) |
| Alarm Trigger: | Basic: Motion detection, video tampering alarm, exception |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.