Camera supraveghere Hikvision IP DOME DS-2CD1121-I(2.8mm)(F) High quality imaging with 2 MP resolution, Clear imaging against strong back light due to DWDR technology, Water and dust resistant (IP67) and vandal resistant (IK10),IR Supplement Light Range Up to 30 m, Simultaneous Live View :Up to 6 channels,Digital WDR, BLC, 3D DNR, Power 12 VDC ± 25%, 0.4 A, max. 5 W, Ø5.5 mm coaxial power plug PoE: 802.3af, Class 3, 36 V to 57 V, 0.2 A to 0.15 A, max. 6.5 W; Dimension:Ø110 mm × 82.4 mm; Dimension:134 mm × 134 mm × 108 mm, Weight:410 g .
Camere supraveghere IP
Camera supraveghere Hikvision IP DOME DS-2CD1121-I(2.8mm)(F) High quality imaging with
Producator:
Hikvision
Disponibilitate:
27 în stoc
255,00 lei 581,99 lei
27 în stoc
| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Tip: | Dome |
| Interior | Da |
| Alimentare | 12 VDC |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Montura Lentila | M12 |
| PoE | 802.3af |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 Mbps |
| Rezolutii | 2 MP |
| Day& Night | IR cut filter |
| Carcasa | IP67IK10 |
| Temperatura de functionare | -30 °C – 60 °C |
| Senzor imagine | 1/2.7 inch CMOS |
| Diafragma | F2.0 |
| Greutate | 410 g |
| Putere Consumata | Maxim 5 W |
| Alarm Trigger: | Motion detection, video tampering alarm, exception |
| Functii speciale | Anti-flicker, heartbeat, mirror, password protection, privacy mask, watermark, IP address filter |
| Dimensiuni | 110 x 110 x 82.4 mm |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.264/MJPEG |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.