Camera supraveghere Hikvision IP bullet DS-2CD2T83G2-2LI(4MM), 8MP, AcuSense – filtrarea alarmelor false dupa corpul uman si masini, senzor 1/2.8″ Progressive Scan CMOS, rezolutie 3840 × 2160@20 fps, iluminare Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON), B/W: 0 Lux cu IR, lentila 4mm, distanta IR 60m, Exir, 120 dB WDR/BLC/HLC/3D DNR, Smart Feature: face detection, line crossing detection, intrusion detection, human and vehicle targets classification, compresie H.265+, slot micro SD card, pana la 256 GB, interfata retea 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive, Triple stream, alimentare 12 VDC si PoE, IP67, temperatura de functionare -30 ° C la 60 °C, dimensiuni 88.7 mm × 93.1 mm × 286.7 mm , greutate 1160 g. Accesorii optionale: DS-1275ZJ, DS-1297ZJ, DS-1297ZJ-ES, DS-1232ZJ-T, DS-1292ZJ
Camera supraveghere Hikvision IP bullet DS-2CD2T83G2-2LI(4MM), 8MP, AcuSense – filtrarea
Stoc epuizat
1.062,99 lei 2.434,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 4mm |
| InfraRed | 60m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 8MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Interior | Da |
| Interfata comunicare | 1 x RJ-45 10/100 Mbps |
| PoE | DaIEEE 802.3af, Class 3 |
| Alimentare | 12 VDC |
| Temperatura de functionare | -30 – +60° C |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Frame rate | 30 fps max. |
| Day& Night | IR cut filter |
| Video bit rate | 32 Kbps – 16 Mbps |
| Diafragma | F1.6 |
| Distanta iluminare IR | 60 m |
| Montura Lentila | M12 |
| Tip: | Bullet |
| Distanta Focala | 4 mm |
| Carcasa | MetalIP67 |
| Rezolutie video | 8 Mp |
| Senzor imagine | 1/2.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Functii speciale | Heartbeat, mirror, flash log, password reset via email, pixel counter, anti-banding |
| Putere Consumata | 8 W Max. |
| Network Storage | NAS (NFS, SMB/CIFS),Auto Network Replenishment (ANR), Together with high-end Hikvision memory card, memory card encryption and health detection are supported |
| Porturi | Slot MicroSD/SDHC/SDXC pana la 512GB |
| Alarm Trigger: | Basic Event: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)), video tampering alarm, exception |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets |
| Rezolutii | 3200 × 1800 pixeli, 2688 × 1520 pixeli, 1920 × 1080 pixeli, 1280 × 720 pixeli |
| Dimensiuni | 88.7 × 93.1 × 286.7 mm |
| Greutate | 1160 g |
| Iluminare min | Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON),0 Lux with light |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.