Camera supraveghere Hikvision IP bullet DS-2CD2686G2-IZSU/SL(2.8-12mm) (C); 4K 8MP, low-light powered by Darkfighter, Acusens deep learning algorithms-filtrarea alarmelor false dupa corpul uman si masini, alarma audio si luminoasa, comunicare audio bidirectionala, senzor: 1/1.8″ Progressive Scan CMOS, rezolutie: 3840 × 2160@20fps, iluminare: : 0.003 Lux @ (F1.4, AGC ON), B/W: 0 Lux with IR, lentila varifocala motorizata: 2.8-12mm, distanta IR: 60 metri, 120 dB true WDR/ICR Cut/BLC/HLC/3D DNR, compresie: H.265+/H.264, Triple streams, Smart features: Face capture, Line crossing detection, intrusion detection, region entrance detection, region exiting detection, slot micro SD/SDHC/SDXC pana la 256 GB, interfata retea: 1 RJ45 10M/100M self-adaptive Ethernet port, interfata audio: 1in/1out, microfon si difuzor incorporat(2W, 97 dB), alarme: 1in/1out, alimentare: 12 VDC ± si POE, IP67, IK10, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C, dimensiuni: Ø 144 × 342.7 mm, greutate: 1450 g
Camera supraveghere Hikvision IP bullet DS-2CD2686G2-IZSU/SL(2.8-12mm) (C); 4K 8MP,
61 în stoc
1.513,99 lei 4.749,99 lei
61 în stoc
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| InfraRed | 60m |
| Obiectiv varifocal | 2.8-12mm |
| Rezoluție cameră | HD 8MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Interior | Da |
| Alimentare | 12 VDC |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Frame rate | 30 fps max. |
| Day& Night | IR cut filter |
| Video bit rate | 32 Kbps – 16 Mbps |
| Rezolutii | 8 MP |
| Distanta iluminare IR | 60 m |
| Tip: | Bullet |
| Lentila | Variofocala |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 Mbps |
| Carcasa | IP66IK10 |
| Audio | DaMono sound |
| Iluminare min | Color: 0.003 Lux @ (F1.4, AGC ON), B/W: 0 Lux with IR |
| Montura Lentila | M14 |
| Diafragma | F1.4 |
| Putere Consumata | Maxim 18 W |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711ulaw/G.711alaw)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 to 192 Kbps (MP2L2)/8 to 320 Kbps (MP3)/16 to 64 Kbps (AAC) |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, ARP |
| Temperatura de functionare | -30°C – +60°C |
| PoE | DaIEEE 802.3at |
| Porturi | 1x alarm in1x alarm out |
| Senzor imagine | 1/1.8inch Progressive Scan CMOS |
| Dimensiuni | 144.1 x 144.1 × 342.7 mm |
| Greutate | 1450 g |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265/H.264/H.264+/H.265+/MJPEGCompresie audio: G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC |
| Functii speciale | Anti-flicker, heartbeat, mirror, privacy mask, flash log, password reset via email, pixel counterDeep Learning Function: Face Capture |
| Network Storage | Slot Card MicroSD de pana la 256 GBNAS (NFS, SMB/CIFS), Auto Network Replenishment (ANR) |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.