Camera supraveghere Hikvision IP Bullet DS-2CD1A43G0-IZU(2.8-12MM), 4 MP,1/3″ Progressive Scan CMOS, 2560 × 1440@20FPS, Color: 0.007 Lux @ (F1.6, AGC ON),0 Lux with light, compresie: H.265+, lentila varifocala motorizata: 2.8-12mm; distanta IR: 50metri, Digital WDR/BLC/3D DNR, slot card microSD pana la 256 GB, interfata retea: 1 RJ45 10M/100M self- adaptive, alimentare: 12 VDC si PoE: (802.3af), IP66, temperatura de functionare:-30°C la 60°C,Dimensiuni: 197.1 mm × 105 mm × 225.4 mm, greutate: 0.900g. Accesorii: DS-1260ZJ-PT.
Camere supraveghere IP
Camera supraveghere Hikvision IP Bullet DS-2CD1A43G0-IZU(2.8-12MM), 4 MP,1/3" Progressive Scan
Producator:
Hikvision
Disponibilitate:
100 în stoc
777,99 lei 1.779,99 lei
100 în stoc
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| InfraRed | 50m |
| Obiectiv varifocal | 2.8-12mm |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| PoE | Da |
| Exterior | Da |
| Interior | Da |
| Lentila | Varifocala |
| Distanta iluminare IR | 50 m |
| Distanta Focala | 2.8-12 mm |
| Carcasa | Bullet |
| Alimentare | 12 V |
| Diafragma | 1.6 |
| Tip: | Camera supraveghere |
| Frame rate | 20 |
| Dimensiuni | 225.4 x 197.1 x 105 mm |
| Greutate | 900 g |
| Senzor imagine | 4 MPCMOSDimensiune: 1/3 inch |
| Iluminare min | 0.007 Lux |
| Porturi | Da ( 10/100 MBps )Card: microSD/SDHC/SDXC |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, DDNS, HTTP, HTTPS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, IGMP, IPv6, UDP, QoS, Bonjour, FTP, 802.1x, SMTP |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.