Camera supraveghere Hikvision IP bullet DS-2CD1643G2-IZ(2.8-12mm), 4MP, senzor imagine: 1/3″ Progressive Scan CMOS, rezolutie: 2560 × 1440 @ 20fps, iluminare: Color: 0.005 Lux @(F1.6, AGC ON), B/W: 0 Lux with IR, lentila varifocala motorizata: 2.8 – 12 mm, distanta IR: 50m, Exir 2.0, 120 dB WDR/3D DNR/IR Cut Filter/BLC, compresie: H.265+, interfata retea: 1 RJ45 10M/100M self-adaptive Ethernet port, slot microSD card, pana la 256G, alimentare: 12 VDC si PoE: 802.3af, class 3, carcasa metal,temperatura de functionare: -30 °C to +60 °C, IP 67, dimensiuni: Ø 105 mm × 244.4 mm, greutate: 1035 g. Accesorii optionale: DS-1275ZJ-SUS, DS-1275ZJ-S-SUS, DS-1280ZJ-S, DS-1276ZJ-SUS, DS-1260ZJ.
Camera supraveghere Hikvision IP bullet DS-2CD1643G2-IZ(2.8-12mm), 4MP, senzor imagine: 1/3"
14 în stoc
772,98 lei 1.771,98 lei
14 în stoc
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| InfraRed | 50m |
| Obiectiv varifocal | 2.8-12mm |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Interior | Da |
| PoE | DaIEEE 802.3af, Class 3 |
| Alimentare | 12 VDC |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Setari Imagine | Rotate mode, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance, adjustable by client software or web browser |
| Diafragma | F1.6 |
| Lentila | Varifocala |
| Iluminare min | Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON),B/W: 0 Lux with IR |
| Carcasa | IP67 |
| Rezolutii | 4 MP |
| Tip: | Bullet |
| Senzor imagine | 1/3 inch Progressive Scan CMOS |
| Video bit rate | 32 Kbps – 8 Mbps |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 Mbps |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG |
| Distanta iluminare IR | 50 m |
| Temperatura de functionare | -30 °C – 60 °C |
| Montura Lentila | M14 |
| Day& Night | 24/7 color imaging |
| Alarm Trigger: | Basic Event: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)), video tampering alarm, exception |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP, RTSP, NTP, IGMP, IPv6, UDP, QoS, FTP, SMTP |
| Putere Consumata | maxim 11 W |
| Network Storage | Built-in memory card slot, support microSD/microSDHC/microSDXC card, up to 256 GB |
| Dimensiuni | 105 x 105 × 244.4 mm |
| Greutate | 745 g |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.