Camera supraveghere Hikvision Hiwatch IP HWI-T229H(2.8mm)(C),2MP, IR 30M, Illumination: White LED, up to 30m, IP67, Image sensor: 1/2.8″ Progressive Scan CMOS, Remote access: Web browser, Smartphone App IVMS 4500 and IVMS 4200, temperatura de functionare : -30º C ~ +60º C, dimensiuni: 88.4 (Fo) x 112 (Ø) mm, greutate: 0.350 kg.
Camere supraveghere IP
Camera supraveghere Hikvision Hiwatch IP HWI-T229H(2.8mm)(C),2MP, IR 30M, Illumination: White
Producator:
Hiwatch
Disponibilitate:
Stoc epuizat
378,98 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| PoE | Da |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Tip: | Dome |
| Interior | Da |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Diafragma | F1.0 |
| Rezolutie video | 1920 x 1080 pixeli |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 Mbps |
| Alimentare | 12 V |
| Senzor imagine | 2 MP CMOS |
| Iluminare min | 0.001 Lux |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP™, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour, IPv4, UDP, SSL/TLS |
| Greutate | 350 g |
| Network Storage | Slot card microSD/SDHC/SDXC |
| Producator | HiWatch |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.