Camera de supraveghere IP TandemVu 6+4MP 25X Colorful & IR Panoramic & PTZ Hikvision DS-2SE4C425MWG-E/26(F0), lentila bullet fixa: 2.8mm; lentila PTZ varifocala: 4.8-120mm, iluminare min bullet: 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux cu lumina alba: 30m, iluminare min PTZ: Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON), B/W: 0.001 Lux @ (F1.6, AGC ON), 0 Lux cu IR: 100m, interfata audio: 1/1, alarma: 1/1, slot card de memorie: microSD/microSDHC/microSDXC maxim 256GB, alarma la evenimente: [PTZ channel] motion detection, video tampering alarm,[PTZ channel & bullet channel] alarm input and output, exception (IP address conflict, HDD full, illegal login, HDD error, network disconnected, Abnormal Reboot); [PTZ channel & bullet channel] audio exception detection,[PTZ channel] line crossing detection, intrusion detection, region entrance detection, region exiting detection,[Bullet channel] line crossing detection, intrusion detection, region entrance detection, region exiting detection, alimentare: 12VDC, PoE+, protectie: IP66, dimensiuni: Ø 166 mm × 375 mm, greutate: 2.4kg, temperatura de functionare: -30 °C to 65 °C.
Camera de supraveghere IP TandemVu 6+4MP 25X Colorful & IR
17 în stoc
3.514,99 lei 8.056,99 lei
17 în stoc
| Obiectiv fix | 2.8mm |
|---|---|
| InfraRed | 100m |
| Rezoluție cameră | HD 6MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Format cameră | PTZ |
| Obiectiv varifocal | 4.8-120mm |
| Greutate | 2.4 kg |
| Audio | Da |
| Infrarosu | Da |
| Carcasa | IP66 |
| Exterior | Da |
| Interior | Da |
| Alimentare | 12 VDC |
| Frame rate | 30 fps max. |
| Video bit rate | 32 Kbps – 16 Mbps |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 Mbps |
| Porturi | 1x alarm in1x alarm out1x audio in1x audio out |
| Zoom digital | 16x |
| Day/Night Switch | Day, night, auto, scheduled-switch |
| Temperatura de functionare | -30 – +65° C |
| Zoom optic: | 25x |
| Lentila | FixaVariofocala |
| Rezolutii | 6 + 4 MP |
| Day& Night | ICR |
| Tip: | BulletPTZ |
| Setari Imagine | Sharpness, saturation, brightness, contrast |
| PoE | Da, PoE+ |
| Putere Consumata | 24 W Max. |
| Dimensiuni | 166 x 166 × 375 mm |
| Iluminare min | Bullet: 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux with lightPTZ: Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON), B/W: 0.001 Lux @ (F1.6, AGC ON), 0 Lux with IR |
| Distanta iluminare IR | Bullet: 30mPTZ: 100m |
| Diafragma | Bullet: F1.0PTZ: F1.6 |
| Protocoale suportate | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, QoS, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP/IP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE, Bonjour, WebSocket, WebSockets |
| Rezolutie video | Bullet: 3632 × 1632 pixeliPTZ: 2560 × 1440 pixeli |
| Senzor imagine | Bullet: 1/2.5 inch Progressive Scan CMOSPTZ: 1/2.8 inch progressive scan CMOS |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265/H.264/MJPEGCompresie audio: G.711,G.722.1,G.726,MP2L2,PCM,AAC-LC,MP3 |
| Audio bit rate | MP2L2: 16 kHz, 32 kHz, 48 kHz; AAC-LC: 16 kHz, 32 kHz, 48 kHz; PCM: 8 kHz, 16 kHz, 32 kHz, 48 kHz; MP3: 8 kHz, 16 kHz, 32 kHz, 48 kHz |
| Distanta Focala | Bullet: 2.8 mmPTZ: 4.8 – 120 mm |
| Network Storage | Slot Card MicroSD de pana la 256 GB |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.