Camera de supraveghere IP PT 4MP Hikvision DS-2DE2C400IWG- K/4G/C05S10(2.8MM), lentila fixa: 2.8mm, iluminare min: Color: 0.0005 Lux @ (F1.6, AGC ON), 0 Lux cu IR: 30m, microfon incorporat, difuzor incorporat, slot card de memorie: microSD/microSDHC/microSDXC maxim 512GB, alarma la evenimente: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)),video tampering alarm,exception, Typical power scenarios: 1.85 W (4G working), Standby scenarios: 80 mW, Max. Power consumption: 7 W, Power Supply: 12 VDC ± 25%, protectie: IP66, dimensiuni: 133.1 mm × 177.64 mm × 382.44 mm/412.44 mm, greutate: 850g, temperatura de functionare: -30 °C to 60 ° C, baterie: Ternary Lithium, 9 V to 12.6 V.
Camera de supraveghere IP PT 4MP Hikvision DS-2DE2C400IWG- K/4G/C05S10(2.8MM), lentila
Stoc epuizat
1.387,99 lei 2.740,99 lei
Stoc epuizat
| Obiectiv fix | 2.8mm |
|---|---|
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Format cameră | Pan&Tilt |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Rezolutie video | 4 MP |
| Lentila | Fixa |
| Interfata comunicare | 1 x RJ-45 10/100 Mbps |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Day& Night | IR cut filter |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Diafragma | F1.6 |
| Montura Lentila | M12 |
| Video bit rate | 32 Kbps – 8 Mbps |
| Audio | DaDifuzor si microfon incorporate |
| Rezolutii | 2560 × 1440 pixeli, 1920 × 1080 pixeli, 1280 × 720 pixeli |
| Senzor imagine | 1/2.7 inch Progressive Scan CMOS |
| Setari Imagine | Saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance, adjustable by client software or web browser |
| Porturi | Slot MicroSD/SDHC/SDXC pana la 512GB |
| Tip: | PTZ |
| Functii speciale | Heartbeat, anti-banding, mirror, password protection, password reset via email |
| Alarm Trigger: | Basic Event: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)), video tampering alarm, exception |
| Carcasa | PlasticIP66 |
| Dimensiuni | 133.1 × 177.64 × 382.44/412.44 mm |
| Greutate | 850 g |
| Altele | Suport 4G LTE |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265/H.264/MJPEGCompresie audio: G.722.1/G.711/MP2L2/PCM/G.726/AAC-LC |
| Audio bit rate | 16 Kbps(G.722.1)/64 Kbps(G.711ulaw/G.711alaw)/32~160 Kbps(MP2L2)/8~48 Kbps(PCM)/16 Kbps(G.726)/16~64 Kbps(AAC-LC) |
| Protocoale suportate | TCP/IP, DHCP, IPv4 |
| Alimentare | 12 VDC ± 25%Alimentare solara |
| Putere Consumata | 7 W (max.) |
| Temperatura de functionare | 0°C – 50°C |
| Frame rate | 12.5 – 15 fps |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.