SKU: DS-2CD2443G2-IW(2.8MM)(W)
Categorie: Camere supraveghere IP
Stoc epuizat
334,99 lei 766,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Cube |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 10m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Carcasa | Plastic |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Rezolutie video | 4 MP |
| Lentila | Fixa |
| Interior | Da |
| Interfata comunicare | 1 x RJ-45 10/100 Mbps |
| Alimentare | 12 VDC |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Day& Night | IR cut filter |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Diafragma | F1.6 |
| Montura Lentila | M12 |
| Senzor imagine | 1/3 inch Progressive Scan CMOS |
| Audio | DaDifuzor si microfon incorporate |
| Frame rate | 25/30 fps |
| PoE | IEEE 802.3af, Class 3 |
| Rezolutii | 2560 × 1440 pixeli, 1920 × 1080 pixeli, 1280 × 720 pixeli |
| Temperatura de functionare | -10 – +45° C |
| Distanta iluminare IR | 10 m |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265/H.264Compresie audio: G.711/AAC-LC |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711ulaw/G.711alaw)/16 to 64 Kbps (AAC-LC) |
| Functii speciale | Heartbeat, mirror |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, IGMP, QoS, IPv4, UDP, Bonjour, SSL/TLS |
| Tip: | Cube |
| Greutate | 120 g |
| Porturi | Slot MicroSD/SDHC/SDXC pana la 512 GB |
| Putere Consumata | 4.56 W max. |
| Dimensiuni | 102.9 × 65.2 × 32.9 mm |
| Video bit rate | 2 Mbps |
| Alarm Trigger: | Basic Event: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)), exception |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.