Camera de supraveghere IP Bullet ColorVu 2 MP HiWatch HWI-B129HA(2.8MM), lentila fixa 2.8mm, iluminare: Color: 0.001 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux with light, IR:30m, alarma la evenimente: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)), video tampering alarm, exception, alimentare: 12 VDC ± 25%, 0.4 A, max. 5 W, Ø 5.5 mm coaxial power plug PoE: 802.3af, Class 3, 36 V to 57 V, 0.15 A to 0.2 A, max. 6.5 W, IP67, dimensiuni: Ø 76.6 mm × 164.4 mm, greutate: 410g, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C
Camera de supraveghere IP Bullet ColorVu 2 MP HiWatch HWI-B129HA(2.8MM),
Stoc epuizat
378,98 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Rezoluție cameră | HD 2MP |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Interior | Da |
| PoE | DaIEEE 802.3af, Class 3 |
| Alimentare | 12 VDC |
| Temperatura de functionare | -30 – +60° C |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Frame rate | 30 fps max. |
| Setari Imagine | Rotate mode, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance, adjustable by client software or web browser |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Carcasa | IP67 |
| Montura Lentila | M12 |
| Tip: | Bullet |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265/H.264/H.265+/H.264+/MJPEG |
| Video bit rate | 32 Kbps – 8 Mbps |
| Diafragma | F1.0 |
| Rezolutie video | 1920 x 1080 pixeli |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 Mbps |
| Senzor imagine | 1/2.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Rezolutii | 2 MP |
| Iluminare min | Color: 0.001 Lux @ (F1.0, AGC ON),0 Lux with light |
| Alarm Trigger: | Basic Event: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)), video tampering alarm, exception |
| Dimensiuni | 234 × 120 × 117 mm |
| Greutate | 410 g |
| Day& Night | 24/7 color imaging |
| Functii speciale | Heartbeat, anti-banding, mirror, password protection, privacy mask, watermark |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP, RTSP, NTP, IGMP, IPv6, UDP, QoS, FTP, SMTP |
| Producator | HiWatch |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.