Camera de supraveghere IP Bullet 4MP Hikvision DS-2CD2646G2- IZSU/SL(2.8-12MM)(C), lentila varifocala: 2.8-12mm, iluminare min: Color: 0.003 Lux @ (F1.4, AGC ON), B/W: 0 Lux cu IR 60m, microfon incorporat, difuzor incorporat, interfata audio: 1/1, alarma: 1/1, slot card de memorie: microSD/microSDHC/microSDXC maxim 512GB, alarma la evenimente: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)),video tampering alarm,exception, scene change detection, alimentare: 12 VDC ± 25%, 1.21 A, max. 14.5 W,two-core terminal block,reverse polarity protection, protectie: IP66, dimensiuni: Ø144 mm × 342.6 mm, greutate: 1355g, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C.
Camera de supraveghere IP Bullet 4MP Hikvision DS-2CD2646G2- IZSU/SL(2.8-12MM)(C), lentila
5 în stoc
1.149,98 lei 3.572,98 lei
5 în stoc
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| InfraRed | 60m |
| Obiectiv varifocal | 2.8-12mm |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Rezolutie video | 4 MP |
| Interior | Da |
| Alimentare | 12 VDC |
| Temperatura de functionare | -30 – +60° C |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Frame rate | 30 fps max. |
| Day& Night | IR cut filter |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711ulaw/G.711alaw)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 to 192 Kbps (MP2L2)/8 to 320 Kbps (MP3)/16 to 64 Kbps (AAC-LC) |
| Porturi | 1 x alarm in1 x alarm out1 x audio in1 x audio outSlot card microSD/microSDHC/microSDXC pana la 512GB |
| Distanta iluminare IR | 60 m |
| Tip: | Bullet |
| Senzor imagine | 1/3 inch Progressive Scan CMOS |
| Video bit rate | 32 Kbps – 8 Mbps |
| Lentila | Variofocala |
| Rezolutii | 2688 × 1520 pixeli, 1920 × 1080 pixeli, 1280 × 720 pixeli |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265/H.264/H.265+/H.264+/MJPEGCompresie audio: G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Functii speciale | Heartbeat, mirror, flash log, password reset via email, pixel counter, anti-banding |
| Alarm Trigger: | Basic Event: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)), video tampering alarm, exceptionSmart Event: Scene change detection |
| Interfata comunicare | 1 x RJ-45 100 Mbps |
| Iluminare min | Color: 0.003 Lux @ (F1.4, AGC ON), B/W: 0 Lux with IR |
| Montura Lentila | M14 |
| Diafragma | F1.4 |
| Distanta Focala | 2.8-12 mm |
| PoE | IEEE 802.3at, Class 4 |
| Audio | DaMicrofon si difuzor incorporate |
| Carcasa | Aliaj ajuminiuIP66 + IK10 |
| Putere Consumata | 18 W (max.) |
| Dimensiuni | Ø 144 × 342.6 mm |
| Greutate | 1355 g |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, ARP, WebSocket, WebSockets |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.