Camera de supraveghere IP Bullet 4MP Hikvision DS-2CD2046G2H-IU(4MM) (EF), lentila fixa: 4mm, iluminare min.: Color: 0.001 Lux @ (F1.0, AGC ON),B/W: 0 Lux cu IR: 40m, microfon incorporat, slot card de memorie: microSD/microSDHC/microSDXC card, pana la 512 GB, alarma la evenimente: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)),video tampering alarm,exception, Scene change detection, alimentare: 12 VDC ± 25%, 0.45 A, max. 5.5 W,Ø5.5 mm, protectie: IP67, dimensiuni: Ø74.4 mm × 179.2 mm, greutate: 525g, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C.
Camera de supraveghere IP Bullet 4MP Hikvision DS-2CD2046G2H-IU(4MM) (EF), lentila
13 în stoc
865,98 lei 1.983,99 lei
13 în stoc
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 4mm |
| InfraRed | 40m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Rezolutie video | 4 MP |
| Lentila | Fixa |
| Interior | Da |
| Alimentare | 12 VDC |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Frame rate | 30 fps max. |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711ulaw/G.711alaw)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 to 192 Kbps (MP2L2)/8 to 320 Kbps (MP3)/16 to 64 Kbps (AAC-LC) |
| Montura Lentila | M12 |
| Senzor imagine | 1/3 inch Progressive Scan CMOS |
| Distanta Focala | 4 mm |
| Carcasa | MetalIP67 |
| Video bit rate | 32 Kbps – 8 Mbps |
| Diafragma | F1.0 |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, ARP, WebSocket, WebSockets |
| Distanta iluminare IR | 40 m |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 Mbps |
| Day& Night | IR cut filter |
| Rezolutii | 2688 × 1520 pixeli, 1920 × 1080 pixeli, 1280 × 720 pixeli |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265/H.264/H.265+/H.264+/MJPEGCompresie audio: G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Functii speciale | Heartbeat, mirror, flash log, password reset via email, pixel counter, anti-banding |
| Alarm Trigger: | Basic Event: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)), video tampering alarm, exceptionSmart Event: Scene change detection |
| Iluminare min | Color: 0.001 Lux @ (F1.0, AGC ON),0 Lux with light |
| Audio | DaMono sound |
| Temperatura de functionare | -30 °C – 60 °C |
| Network Storage | NAS (NFS, SMB/CIFS), auto network replenishment (ANR)Together with high-end Hikvision memory card, memory card encryption and health detection are supported |
| PoE | DaIEEE 802.3af |
| Putere Consumata | maxim 7 W |
| Tip: | Mini Bullet |
| Dimensiuni | 74.4 x 74.4 x 179.2 mm |
| Greutate | 525 g |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.