Camera de supraveghere IP Bullet 4MP Hikvision DS-2CD1043G2-LIUF(2.8MM), lentila fixa: 2.8mm, iluminare min: Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON),B/W: 0 Lux cu IR: 30m, microfon incorporat, slot card de memorie: microSD/microSDHC/microSDXC card, up to 512 GB, alarma la evenimente: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)),video tampering alarm,exception, alimentare: 12 VDC ± 25%, 0.4 A, max. 5 W,Ø5.5 mm coaxial power plug,reverse polarity protection, PoE: IEEE 802.3af, Class 3, max. 6.5 W, protectie: IP67, dimensiuni: 170.8 mm × 66 mm × 69.1 mm, greutate: 270g, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C.
Camera de supraveghere IP Bullet 4MP Hikvision DS-2CD1043G2-LIUF(2.8MM), lentila fixa:
Stoc epuizat
423,98 lei 970,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Interior | Da |
| Audio | DaMicrofon incorporat |
| Interfata comunicare | 1 x RJ-45 10/100 Mbps |
| PoE | DaIEEE 802.3af, Class 3 |
| Alimentare | 12 VDC |
| Temperatura de functionare | -30 – +60° C |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Setari Imagine | Rotate mode, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance, adjustable by client software or web browser |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Day& Night | IR cut filter |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Diafragma | F1.6 |
| Rezolutii | 4 MP |
| Montura Lentila | M12 |
| Tip: | Bullet |
| Senzor imagine | 1/3 inch Progressive Scan CMOS |
| Video bit rate | 32 Kbps – 8 Mbps |
| Carcasa | Metal + PlasticIP67 |
| Frame rate | 25 fps max. |
| Rezolutie video | 2560 × 1440 pixeli |
| Functii speciale | Heartbeat, anti-banding, mirror, password protection, password reset via email |
| Alarm Trigger: | Basic Event: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)), video tampering alarm, exception |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP, RTSP, NTP, IGMP, IPv6, UDP, QoS, FTP, SMTP |
| Dimensiuni | 170.8 × 66 × 69.1 mm |
| Greutate | 270 g |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711 ulaw)/64 Kbps (G.711 alaw)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 to 160 Kbps (MP2L2)/16 to 64 Kbps (AAC-LC) |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265/H.264/H.264+/H.265+/MJPEGCompresie audio: G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/AAC-LC |
| Porturi | Slot microSD/microSDHC/microSDXC pana la 512GB |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.