Camera de supraveghere Dome Reolink RP-PCV8MZ; Senzor: 1/2.8″ CMOS Rezolutie video:8 Megapixeli(3840×2160 pixeli) Cadre/secunda:30 FPS Lentila varifocala: 2.7-13.5mm Zoom: 5X Unghi de vizualizare: orizontal: 108.6°/ vertical: 56.2-18°/ diagonal: 133-36.7° Distanta iluminator IR: 30m Microfon si difuzor incorporat Compresie video:H.265/H.264 AI: Person Detection, Vehicle Detection, Animal Detection, Motion Detection,Object Removal Detection(Beta) , Forgotten Object Detection(Beta) Capacitate de stocare: card microSD de pana la 512GB (Cardul nu este inclus); Alimentare: POEIEEE 802.3af, 48V, DC 12V/1A,
Camere supraveghere IP
Camera de supraveghere Dome Reolink RP-PCV8MZ; Senzor: 1/2.8" CMOS Rezolutie
Producator:
Reolink
Disponibilitate:
24 în stoc
989,99 lei
24 în stoc
| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| InfraRed | 30m |
| Rezoluție cameră | HD 8MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Connectivity technology | Wired |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Virtual assistant | Google Assistant |
| Zoom capability | Yes |
| Reset button | Yes |
| Networking standards | IEEE 802.3af |
| Number of users | 20 user(s) |
| Mounting type | Wall |
| DC output current | 1 A |
| Obiectiv varifocal | 2.7-13mm |
| Night vision | Yes |
| Weatherproof | Yes |
| Placement supported | Indoor & outdoor |
| Form factor | Dome |
| Number of lenses | 1 |
| Night vision distance | 30 m |
| LED type | IR |
| DC output voltage | 12 |
| Number of sensors | 1 |
| Day/night mode | Yes |
| Luminous flux | 350 lm |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product colour | White |
| Mac operating systems supported | Yes |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| Optical zoom | 5x |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.8 mm (1 / 2.8) |
| Weight | 845 g |
| Operating temperature (T-T) | -30 – 55 °C |
| Alarm input/output | Yes |
| Alarm input channels | 1 |
| Alarm output channels | 1 |
| Number of cameras | 1 |
| Frame rate | 25 fps |
| Maximum aperture number | 1.6 |
| Total megapixels | 8 MP |
| Focal length range | 2.7 – 13.5 mm |
| Lens viewing angle, horizontal | 108° |
| Diameter | 13.8 cm |
| Colour temperature | 4000 K |
| Lens viewing angle, vertical | 56.2° |
| Lens viewing angle, diagonal | 133° |
| Video formats supported | H.265, H.264 |
| Supported network protocols | HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, HTTP, IPv4, UPnP, RTSP, RTMP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, P2P, ONVIF |
| Power source type | DC, PoC |
| Fixed focal length | 13.5 mm |
| Length | 100 mm |
| Producator | REOLINK |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.