2.0 MP (1080p) WDR, LightCatcher, Day/Night, 4.7-84.6mm f/1.6 lens, Next-Generation Analytics
Camere supraveghere IP
2.0 MP (1080p) WDR, LightCatcher, Day/Night, 4.7-84.6mm f/1.6 lens, Next-Generation
Producator:
Avigilon
Disponibilitate:
Stoc epuizat
6.931,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Box |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| InfraRed | No |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Obiectiv varifocal | 4.7-94mm |
| PoE | Da |
| Exterior | Da |
| Day/Night Switch | Auto |
| Compresia Datelor | H.264 |
| Interior | Da |
| Diafragma | F1.6 |
| Lentila | Varifocala |
| Rezolutie video | 1920 x 1080 pixeli |
| Tip: | Box |
| Alimentare | 12 V |
| Putere Consumata | 7 W |
| Temperatura de functionare | -10 – 60 grade C |
| Dimensiuni | 168 x 76 x 67 mm |
| Greutate | 620 g |
| Senzor imagine | 2 MP CMOS |
| Iluminare min | Color: 0.039 LuxB/W: 0.02 Lux |
| Distanta Focala | 4.7 – 84.6 mm |
| Network Storage | 100BASE-TX |
| Porturi | 1x RJ-451x Alarm I/O |
| Protocoale suportate | IPv6, IPv4, HTTP, HTTPS, SOAP, DNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, Zeroconf, ARP, HSTS |
| Producator | AVIGILON |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.