2.0 Megapixel (1080p) WDR, LightCatcher, 9-22mm f/1.6 P-iris lens, Integrated IR, Self-Learning Video Analytics, 256GB Built-in SSD
Camere supraveghere IP
2.0 Megapixel (1080p) WDR, LightCatcher, 9-22mm f/1.6 P-iris lens,
Producator:
Avigilon
Disponibilitate:
Stoc epuizat
14.773,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Box |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| Obiectiv varifocal | 8-32mm |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| InfraRed | 70m |
| PoE | Nu |
| Greutate | 1.92 kg |
| Infrarosu | Da |
| Tip: | IP Bullet |
| Exterior | Da |
| Day& Night | Da |
| Interior | Da |
| Diafragma | F1.6 |
| Frame rate | 20 fps |
| Rezolutie video | 2 Mp |
| Senzor imagine | CMOS, 1/2.8 inch |
| Protocoale suportate | IPv6, IPv4, HTTP, HTTPS, SOAP, DNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, Zeroconf, ARP |
| Interfata comunicare | RJ-45 |
| Temperatura de functionare | -40 pana la 60 grade |
| Lentila | 9 – 22 mm |
| Alimentare | 12V |
| Dimensiuni | 290 x 126 x 91 mm |
| Distanta iluminare IR | 70 m |
| Distanta Focala | 9 – 22 mm |
| Porturi | RJ45Viteza retea: 10/100 MBps |
| Producator | AVIGILON |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.