Camera auto Garmin Dash Cam X110, rezolutie 1080p, camp vizual 140 de grade (diagonală), frecventa cadre: până la 30 CPS, dimensiuni 7 x 4,22 x 1,95 cm, negru
Camere auto
Camera auto Garmin Dash Cam X110, rezolutie 1080p, camp vizual
Producator:
Garmin
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.987,99 lei
Stoc epuizat
| Built-in battery | Yes |
|---|---|
| Maximum memory card size | 512 GB |
| Main camera resolution | 1920 x 1080 pixels |
| HD-Ready | Yes |
| G-shock sensor | Yes |
| Main camera viewing angle | 140° |
| Built-in storage media | No |
| Audio recording | Yes |
| Interface type | USB-C |
| Rezolutie camera auto | HD |
| Wi-Fi | Da |
| GPS | Da |
| Night vision | N/A |
| Asistenta Parcare: | Nu |
| Senzor G-shock | Da |
| Display | TFT |
| Touchscreen | Yes |
| BLUETOOTH | Yes |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| GPS (satellite) | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Maximum frame rate | 30 fps |
| Display diagonal | 61.2 cm (24.1) |
| Display resolution (numeric) | 130560 pixels |
| Power source type | Battery, DC |
| Width | 70 mm |
| Height | 42.2 mm |
| Weight | 62 g |
| HD type | Full HD |
| Manual | Yes |
| Battery life | 20 min |
| Accessories included | Vehicle power cable, Low profile adhesive mount, Dual-USB power adapter |
| Depth | 19.5 mm |
| Number of cameras | 1 |
| Producator | GARMIN |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.