Adaptor Lindy USB 3.2 Type A to Type C
Cabluri periferice
Adaptor Lindy USB 3.2 Type A to Type C
Producator:
Lindy
Disponibilitate:
8 în stoc
32,98 lei 55,99 lei
8 în stoc
| Plug and Play | Yes |
|---|---|
| Data transfer rate | 10 Gbit/s |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector 2 gender | Female |
| Connector 2 | USB 3.2 Type C |
| Connector contacts plating | Nickel/Gold |
| Connector 1 | USB 3.2 Type A |
| Pentru | Alimentare, Transfer date |
| Conector 1 | USB A |
| Conector 2 | USB C |
| Culoare | Negru |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Width | 24 mm |
| Depth | 15 mm |
| Compliance certificates | REACH, RoHS |
| Height | 9 mm |
| Package type | Polybag |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 60 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 75 °C |
| Lungime | N/A |
| Housing material | Thermoplastic elastomer (TPE) |
| Producator | LINDY |
| Garantie | 120 |
Nu există recenzii încă.