Patchcord SFTP RJ45-RJ45 Cat.6A 1m gri,SFTP-6A-1-G, pachcord din cupru
Cabluri alimentare
Patchcord SFTP RJ45-RJ45 Cat.6A 1m gri,SFTP-6A-1-G, pachcord din cupru
Producator:
Other
Disponibilitate:
Stoc epuizat
19,99 lei
Stoc epuizat
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
|---|---|
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Conductor material | Copper |
| Connector 2 | RJ-45 |
| Connector 1 | RJ-45 |
| Cable shape | Round |
| Cable standard | Cat6a |
| AWG wire size | 26/7 |
| Conector 1 | RJ 45 |
| Conector 2 | RJ 45 |
| Standard cablu | N/A |
| Lungime Cablu | sub 1 m |
| Culoare | Gri |
| Cable shielding | SF/UTP (S-FTP) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | Grey |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Cable length | 1 m |
| Certification | UL |
| Producator | OTHER |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.