RAB-UP-X29-A1, RAC-UP-X29-A1
19“ sliding shelf – height 45 mm
Supply
Screw M6 x 10 ……………………………… 8x
Plastic washer ……………………………… 8x
Captive nut M6 …………………………….. 8x
2 în stoc
600,99 lei
2 în stoc
RAB-UP-X29-A1, RAC-UP-X29-A1
19“ sliding shelf – height 45 mm
Supply
Screw M6 x 10 ……………………………… 8x
Plastic washer ……………………………… 8x
Captive nut M6 …………………………….. 8x
| Rack mounting | Yes |
|---|---|
| Form factor | 1U |
| Maximum weight capacity | 20 kg |
| Capacitate Rack: | 1U |
| Forma: | N/A |
| Culoare | Negru |
| Adacime | intre 501 si 999 mm |
| Latime | Nu |
| Inaltime | 1-10u |
| Size (imperial) | 48.3 cm (19) |
| Protectie cabinet | N/A |
| Cabinet-ACC-Type | Shelf |
| Product colour | Black |
| Width | 482.6 mm |
| Depth | 650 mm |
| Producator | TRITON |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.