Rack de podea 19 Triton 42U 600x800mm usa fata sticla panouri laterale/spate detasabile sectiuni pentru ventilatie activa, sectiuni acces cabluri sus/jos/spate IP20 negru
Cabinete metalice
Rack de podea 19 Triton 42U 600x800mm usa fata sticla
SKU: RMA-42-A68-BAX-A1
Producator:
Triton
Disponibilitate:
Stoc epuizat
4.332,99 lei
Stoc epuizat
| Capacitate Rack: | 42U |
|---|---|
| Forma: | Podea |
| Culoare | Negru |
| Adacime | Peste 999 mm |
| Latime | 0-600mm |
| Inaltime | 25-50u |
| Rack capacity | 42U |
| Dimensions (WxDxH) | 600 x 800 x 1970 mm |
| Maximum weight capacity | 400 kg |
| Size (imperial) | 48.3 cm (19) |
| Protectie cabinet | IP20 |
| Product colour | Black |
| Weight | 8.15 kg |
| Producator | TRITON |
| Garantie | 24 |
Bazat pe 0 păreri
0.0 în ansamblu
0
0
0
0
0
Nu există recenzii încă.