Rack de podea 19 Triton 27U 600x800mm usa fata sticla panourilaterale/spate detasabile sectiuni pentru ventilatie activa, sectiuniacces cabluri sus/jos/spate IP20 negru
Cabinete metalice
Rack de podea 19 Triton 27U 600x800mm usa fata sticla
SKU: RMA-27-A68-BAX-A1
Producator:
Triton
Disponibilitate:
Stoc epuizat
3.443,99 lei
Stoc epuizat
| Key lock | Yes |
|---|---|
| Material | Steel |
| Culoare | Negru |
| Adacime | intre 501 si 999 mm |
| Latime | 0-600mm |
| Inaltime | 25-50u |
| Capacitate Rack: | 27U |
| Forma: | Podea |
| Side panels included | Yes |
| Maximum weight capacity | 400 kg |
| Protectie cabinet | IP20 |
| Rack capacity | 27U |
| Weight | 5.7 kg |
| International Protection (IP) code | IP20 |
| Width | 600 mm |
| Depth | 800 mm |
| Height | 1300 mm |
| Package weight | 62 kg |
| Producator | TRITON |
| Garantie | 24 |
Bazat pe 0 păreri
0.0 în ansamblu
0
0
0
0
0
Nu există recenzii încă.