CARACTERISTICI GENERALE
| Utilizare | Rezidential |
| Tip produs | Blender |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Culoare | Alb |
DETALII TEHNICE
| Putere | 1000 W |
| Capacitate | 1600 ml |
| Trepte de viteza | 9 |
FUNCTII SI ACCESORII
| Functii | Macinare Amestecare |
CARACTERISTICI GENERALE
| Utilizare | Rezidential |
| Tip produs | Blender |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Culoare | Alb |
DETALII TEHNICE
| Putere | 1000 W |
| Capacitate | 1600 ml |
| Trepte de viteza | 9 |
FUNCTII SI ACCESORII
| Functii | Macinare Amestecare |
| Producator | XIAOMI |
|---|---|
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.