Birou gaming electric Serioux Elysium, dimensiuni: 1400x600x730mm, greutate suportata: 60 kg, reglare electrica pe inaltime inaltime ajustabila: 750 – 1210 mm, putere 100~240V, max. Viteza: 25 mm/s, 1 mouse Pad inclus, suport casti, suport cana/pahar, Banda LED RGB
Birouri gaming
Birou gaming electric Serioux Elysium LED RGB 1400x600x730mm, reglare electrica
Producator:
Serioux
Disponibilitate:
9 în stoc
1.497,99 lei 1.869,99 lei
9 în stoc
| Culoare | Alte culori |
|---|---|
| Material structura | Metal |
| Inaltime reglabila: | Da |
| Greutate | peste 20 kg |
| Adancime | 600 mm |
| Inaltime | 750 mm |
| Latime | 600 mm |
| Led RGB | Da |
| Producator | SERIOUX |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.