Xiaomi Mi 50W Power Bank 20000
Baterii portabile
Xiaomi Mi 50W Power Bank 20000
Producator:
Xiaomi
Disponibilitate:
Stoc epuizat
269,00 lei
Stoc epuizat
| USB Type-C ports quantity | 1 |
|---|---|
| Input current | 3 A |
| Output current | 5 A |
| Port 2 output current | 3 A |
| Charging source | USB |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 3 |
| Port 1 output current | 3 A |
| Battery capacity | 74 Wh |
| USB Type-A connector | Yes |
| USB Type-A output ports | 2 |
| USB Type-C connector | Yes |
| Input interface | USB Type-C |
| Port 3 output current | 5 A |
| Power bank & device charging at once | Yes |
| Input voltage | 5/9/12/15/20 V |
| Total output power | 50 W |
| Output voltage | 5/9/10/12/15/20 V |
| Numar device-uri: | 3 |
| Capacitate | intre 10.000 – 20.000 mAh |
| Fast charging | Da |
| Interfata | USB Type-C |
| Product colour | Black |
| Cables included | USB |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Manual | Yes |
| Shape | Rectangle |
| Battery voltage | 3.7 V |
| Harmonized System (HS) code | 85078000 |
| On/off switch | Yes |
| Producator | XIAOMI |
| Garantie | 12 |

Nu există recenzii încă.