Lenovo Go USB-C Mobile Power Bank (10000mAh + Qi Wireless)
Baterii portabile
Lenovo Go USB-C Mobile Power Bank (10000mAh + Qi Wireless)
Producator:
Lenovo
Disponibilitate:
Stoc epuizat
602,99 lei
Stoc epuizat
| USB Type-C ports quantity | 1 |
|---|---|
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Input current | 3 A |
| Wireless charging | Yes |
| Fast charging technology | Quick Charge 3.0 |
| Charger compatibility | Universal |
| Charging source | USB |
| Power bank & device charging at once | No |
| Input voltage | 9 V |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 1 |
| USB Type-C connector | Yes |
| Input interface | USB Type-C |
| Battery capacity | 38.5 Wh |
| Battery charge time (AC) | 2 h |
| Number of adapters included | 1 pc(s) |
| Numar device-uri: | 1 |
| Capacitate | pana in 10.000 mAh |
| Fast charging | Da |
| Interfata | USB Type-C |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 35 °C |
| Cables included | USB Type-C |
| Built-in display | No |
| Manual | Yes |
| Housing material | Plastic |
| LED indicators | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Package width | 107 mm |
| Package height | 221 mm |
| Operating relative humidity (H-H) | 8 – 90% |
| Height | 18.5 mm |
| Depth | 72 mm |
| Width | 168 mm |
| Package depth | 32 mm |
| Battery voltage | 9 V |
| Weight | 258 g |
| Package weight | 384 g |
| Package type | Gift box |
| Producator | LENOVO |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.