Incarcator retea Anker 313 Ace 45W negru pentru Samsung
Baterii portabile
Incarcator retea Anker 313 Ace 45W negru pentru Samsung
Producator:
Anker
Disponibilitate:
Stoc epuizat
173,99 lei
Stoc epuizat
| Plug and Play | Yes |
|---|---|
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Universal |
| Input voltage | 200 – 240 V |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 1 |
| Numar device-uri: | 1 |
| Capacitate | N/A |
| Fast charging | Da |
| Interfata | USB Type-C |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Power source type | AC |
| Height | 40 mm |
| Maximum power | 45 W |
| Width | 37 mm |
| Depth | 35 mm |
| Weight | 68 g |
| Producator | ANKER |
| Garantie | 12 |

Nu există recenzii încă.