Baterie externa wireless Trust Magno, capacitate baterie 5000 mAh, 1 x porturi USB, putere maxima intrare 12W, compatibil cu telefoanele iPhone 12 sau modele mai noi cu MagSafe compatibility, Qi charging cu 7.5W, negru
Baterii portabile
Baterie externa wireless Trust Magno, capacitate baterie 5000 mAh, 1
Producator:
Trust
Disponibilitate:
Stoc epuizat
233,99 lei
Stoc epuizat
| USB Type-C ports quantity | 1 |
|---|---|
| Wireless charging | Yes |
| Charging source | USB |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 1 |
| Port 1 output power | 15 W |
| Port 1 output current | 3 A |
| USB Type-C connector | Yes |
| Input interface | USB Type-C |
| PowerIQ | Yes |
| Charger compatibility | Mobile phone/Smartphone |
| Battery charge time (USB) | 3 h |
| Power protection features | Overcharge, Overdischarge, Overheating, Overload, Short circuit |
| Battery capacity | 18.5 Wh |
| Numar device-uri: | 1 |
| Capacitate | pana in 10.000 mAh |
| Fast charging | Nu |
| Interfata | USB Type-C |
| Product colour | Black |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Width | 65 mm |
| Height | 15 mm |
| Manual | Yes |
| Country of origin | China |
| Battery voltage | 3.7 V |
| Package width | 128 mm |
| Package height | 169 mm |
| Harmonized System (HS) code | 8507600090 |
| Depth | 94 mm |
| Cables included | USB Type-A to USB Type-C |
| Package depth | 20 mm |
| Package weight | 190 g |
| Housing material | ABS, Polycarbonate (PC) |
| LED indicators | Charging, Progress |
| Weight | 147 g |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.