Baterie externa Tellur Boost Pro PD202 20000mAh 2xQC3.0 22.5W + PD 20W, LCD display, negru
Baterii portabile
Baterie externa Tellur Boost Pro PD202 20000mAh 2xQC3.0 22.5W +
Producator:
Tellur
Disponibilitate:
Stoc epuizat
205,99 lei
Stoc epuizat
| USB Type-C ports quantity | 1 |
|---|---|
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Input current | 2 A |
| Input voltage | 5 V |
| Fast charging technology | Quick Charge 3.0 |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 2 |
| Charging source | USB |
| Protection features | Overcharge protection |
| Built-in radio | No |
| USB Type-A output ports | 2 |
| USB Type-C connector | Yes |
| Micro-USB connector | Yes |
| Micro-USB connectors quantity | 1 |
| Battery capacity | 20000 mAh |
| Charger compatibility | Mobile phone/Smartphone |
| Power protection features | Over voltage, Overcharge, Overheating, Short circuit |
| USB Power Delivery up to | 22.5 W |
| Input interface | Micro-USB |
| Output current | 1.66 A |
| Port 1 output current | 1.5 A |
| Port 2 output current | 1.5 A |
| Port 3 output current | 1.66 A |
| Numar device-uri: | 2 |
| Capacitate | intre 10.000 – 20.000 mAh |
| Fast charging | Da |
| Interfata | Micro-USB |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Built-in display | Yes |
| Manual | Yes |
| LED indicators | Yes |
| Package type | Box |
| Shape | Rectangle |
| On/off switch | Yes |
| Display type | LCD |
| Height | 28 mm |
| Cables included | Micro-USB, USB Type-C |
| Depth | 6.8 mm |
| Width | 142.5 mm |
| Weight | 396 g |
| Producator | TELLUR |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.