Baterie externa pt laptop, Trust Laro, 2 porturi: 1 x USB-C (putere iesire 65W), 1 x USB-A (putere iesire 18W), capacitate 20.000mAh, timp reincarcare 2 ore, compatibil cu: telefon, laptop, tableta, camera de actiune, console: Nintendo Switch & Switch Lite, negru
Baterii portabile
Baterie externa pt laptop, Trust Laro, 65W, negru
Producator:
Trust
Disponibilitate:
Stoc epuizat
795,99 lei
Stoc epuizat
| USB Type-C ports quantity | 1 |
|---|---|
| Wireless charging | No |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Input current | 3.25 A |
| Fast charging technology | Quick Charge 3.0 |
| Charger compatibility | Universal |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 2 |
| Charging source | USB |
| Input voltage | 20 V |
| Output current | 3.25 A |
| Battery capacity | 74 Wh |
| Input interface | USB Type-C |
| USB Type-A output ports | 1 |
| Battery charge time (USB) | 2 h |
| Total output power | 65 W |
| Power protection features | Over current, Overcharge, Overdischarge, Overheating, Overload, Short circuit |
| Numar device-uri: | 2 |
| Capacitate | intre 10.000 – 20.000 mAh |
| Fast charging | Da |
| Interfata | USB Type-C |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Width | 75 mm |
| Cables included | USB Type-C to USB Type-C |
| LED indicators | Yes |
| Shape | Rectangle |
| Battery voltage | 3.7 V |
| Depth | 28 mm |
| Height | 150 mm |
| Weight | 462 g |
| Harmonized System (HS) code | 85078000 |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.