Baterie externa Baseus Star-Lord, capacitate 30.000 mAh, 2 porturi iesire USB 2.0, 1 port USB-C, voltaj iesire 9 V, amperaj 3 A, functii display digital pentru nivel baterie, alb
Baterii portabile
Baterie externa Baseus Star-Lord, capacitate 30.000 mAh, 2 porturi iesire
Producator:
Baseus
Disponibilitate:
Stoc epuizat
335,99 lei
Stoc epuizat
| Wireless charging | No |
|---|---|
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Charging source | USB |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 3 |
| Built-in radio | No |
| USB Type-C connector | Yes |
| Input interface | USB Type-C |
| Charger compatibility | Mobile phone/Smartphone, Tablet |
| Battery capacity | 30000 mAh |
| Total output power | 22.5 W |
| Numar device-uri: | 3 |
| Capacitate | peste 20.000 mAh |
| Fast charging | Da |
| Interfata | USB Type-C |
| Product colour | White |
| Built-in display | Yes |
| Display type | LED |
| Producator | BASEUS |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.