Baterie externa Baseus Bipow, capacitate 10.000 mAh, 2 porturi iesire USB 2.0, 1 port USB-C, voltaj iesire 5 V, amperaj 3 A, functii display digital pentru nivel baterie, alb
Baterii portabile
Baterie externa Baseus Bipow, capacitate 10.000 mAh, 2 porturi iesire
Producator:
Baseus
Disponibilitate:
Stoc epuizat
163,99 lei
Stoc epuizat
| USB Type-C ports quantity | 1 |
|---|---|
| Fast charging technology | Adaptive Fast Charging |
| Charger compatibility | Universal |
| Charging source | USB |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 3 |
| Built-in radio | No |
| Input interface | Micro-USB + USB Type-C |
| USB Type-A output ports | 2 |
| Battery capacity | 10000 mAh |
| Total output power | 20 W |
| Protection features | Overload protection |
| Power protection features | Over voltage, Overload, Short circuit |
| Numar device-uri: | 3 |
| Capacitate | pana in 10.000 mAh |
| Fast charging | Da |
| Interfata | Micro-USB + USB Type-C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Product colour | White |
| Built-in display | Yes |
| Shape | Rectangle |
| Depth | 29.5 mm |
| Width | 68.8 mm |
| Display type | LED |
| Height | 153 mm |
| Producator | BASEUS |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.