Baterie externa Baseus Airpow lite, 10000mAh, 22.5W, 1 x USB; 1 cablu x USB Type-C, 1 cablu x Iphone Lightning, total 3A, negru
Baterii portabile
Baterie externa Baseus Airpow lite, 10000mAh, 22.5W, 1 x USB;
Producator:
Baseus
Disponibilitate:
4 în stoc
139,98 lei 217,99 lei
4 în stoc
| Lightning connector | Yes |
|---|---|
| Charger compatibility | Universal |
| Charging source | USB |
| Battery capacity | 37 Wh |
| Built-in radio | No |
| USB Type-A connector | Yes |
| USB Type-C connector | Yes |
| Input interface | USB Type-C |
| USB Type-A output ports | 1 |
| Protection features | Overcharge protection, Overheating protection |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 4 |
| Numar device-uri: | 4 |
| Capacitate | intre 10.000 – 20.000 mAh |
| Fast charging | Da |
| Interfata | USB Type-C |
| Product colour | Black |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Depth | 18 mm |
| LED indicators | Battery level |
| Weight | 274 g |
| Width | 74 mm |
| Height | 159 mm |
| Producator | BASEUS |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.