Baterie externa Baseus Airpow Lite, 10000mAh, 15W, 1 x USB; 1 x USB Type-C IN/OUT, total 3A (include cablu 30cm USB la USB Type-C), negru
Baterii portabile
Baterie externa Baseus Airpow Lite, 10000mAh, 15W, 1 x USB;
Producator:
Baseus
Disponibilitate:
Stoc epuizat
92,99 lei 117,99 lei
Stoc epuizat
| USB Power Delivery up to | 15 W |
|---|---|
| Charger compatibility | Universal |
| Charging source | USB |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 1 |
| Input interface | USB Type-C |
| Battery capacity | 10000 mAh |
| Numar device-uri: | 1 |
| Capacitate | pana in 10.000 mAh |
| Fast charging | Da |
| Interfata | USB Type-A + USB Type-C |
| Product colour | Black |
| Producator | BASEUS |
| Garantie | 24 |

Nu există recenzii încă.