Baterie externa Baseus Airpow, 10000mAh, 20W, 1 x USB; 1 x USB Type-C ,total 3A, albastru
Baterii portabile
Baterie externa Baseus Airpow, 10000mAh, 20W, 1 x USB; 1
Producator:
Baseus
Disponibilitate:
6 în stoc
101,99 lei 163,99 lei
6 în stoc
| USB Type-C ports quantity | 1 |
|---|---|
| Charger compatibility | Universal |
| Charging source | USB |
| USB Type-A connector | Yes |
| USB Type-C connector | Yes |
| Micro-USB connector | Yes |
| Micro-USB connectors quantity | 1 |
| USB Type-A output ports | 1 |
| Battery capacity | 10000 mAh |
| Input interface | Micro-USB |
| Total output power | 20 W |
| Numar device-uri: | 1 |
| Fast charging | Da |
| Interfata | USB Type-A + USB Type-C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Product colour | Blue |
| LED indicators | Yes |
| Package type | Hanging box |
| On/off switch | Yes |
| Cables included | USB Type-A to USB Type-C |
| Capacitate | 10000mAh |
| Producator | BASEUS |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.