Baterie externa Baseus Adaman Metal, 20000mAh, PD 3.0 + QC 3.0 65W, 2 x USB; 1 x USB Type-C, digital display pentru status baterie, total 3A, negru
Baterii portabile
Baterie externa Baseus Adaman Metal, 20000mAh, PD 3.0 + QC
Producator:
Baseus
Disponibilitate:
Stoc epuizat
417,99 lei
Stoc epuizat
| Wireless charging | No |
|---|---|
| Charging source | USB |
| USB Type-C connector | Yes |
| Battery capacity | 20000 mAh |
| Charger compatibility | Mobile phone/Smartphone |
| Input interface | Micro-USB |
| Numar device-uri: | 3 |
| Capacitate | intre 10.000 – 20.000 mAh |
| Fast charging | Da |
| Interfata | USB Type-A + USB Type-C |
| Product colour | Black |
| Width | 65 mm |
| Built-in display | Yes |
| Height | 154 mm |
| Shape | Rectangle |
| Depth | 27 mm |
| Weight | 450 g |
| Housing material | ABS, Aluminium |
| Battery technology | Polymer |
| Producator | BASEUS |
| Garantie | 24 |

Nu există recenzii încă.