Xiaomi Vacuum Cleaner G20 MAX
Aspiratoare
Xiaomi Vacuum Cleaner G20 MAX
Producator:
Xiaomi
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.639,99 lei
Stoc epuizat
| Product colour | Grey |
|---|---|
| Built-in display | Yes |
| Power source | Battery |
| Battery type | Built-in |
| Weight | 4.2 kg |
| Depth | 124 mm |
| Display type | LED |
| Cleaning type | Dry |
| Dirt separating method | Cyclonic |
| Dust container type | Bagless |
| Washable filter | Yes |
| Vacuum air filtering | HEPA |
| Width | 340 mm |
| Charging time | 5 h |
| Runtime | 60 min |
| Turbo | Yes |
| Maximum input power | 400 W |
| Dirt capacity dry | 0.6 L |
| Battery voltage | 25.2 V |
| Suction power | 25000 Pa |
| Height | 226 mm |
| Dust capacity | 0.6 L |
| Product type | Electric broom |
| Energy saving | Yes |
| Number of battery cells | 7 |
| Cleaning surfaces | Carpet, Hard floor, Mattress, Soft floor, Tile, Wooden floor |
| Producator | XIAOMI |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.