Shark Vacuum Cleaner IZ201EU DuoClean & Anti Hair Wrap, Flexology 40min
Aspiratoare
Shark Vacuum Cleaner IZ201EU DuoClean & Anti Hair Wrap, Flexology
Producator:
Shark
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.752,99 lei
Stoc epuizat
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
|---|---|
| Batteries included | Yes |
| Number of batteries supported | 1 |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Weight | 4.1 kg |
| Manual | Yes |
| LED indicators | Yes |
| Power source | Battery |
| Package height | 205 mm |
| Product colour | Orange |
| Charging base | Yes |
| Package depth | 305 mm |
| Cleaning type | Dry |
| Dust container type | Bagless |
| Washable filter | Yes |
| Crevice tool | Yes |
| Vacuum air filtering | HEPA |
| HEPA class | HEPA 11 |
| Dirt separating method | Cyclonic/filtering |
| Runtime | 40 min |
| Cleaning surfaces | Carpet, Hard floor |
| Brush shape | Rectangular |
| Product type | 2-in-1 stick vacuum |
| Width | 260 mm |
| Depth | 245 mm |
| Noise level | 80 dB |
| Battery voltage | 45 V |
| Runtime with motorized brush (high speed) | 30 min |
| Charging time | 3.5 h |
| Package width | 835 mm |
| Height | 1180 mm |
| Vacuum brushes included | Brush with LED lights |
| Packaging content | Tumbler attachment Quick start guide |
| Producator | SHARK |
| Garantie | 24 |

Nu există recenzii încă.