Aspirator vertical Philips XC3131/01, Aqua Seria 3000, aspira si sterge dintr-o miscare, Sistem de filtrare in 3 etape, pana la 60 min cu baterie suplimentara, Cap de aspirare cu LED
Aspiratoare
Aspirator vertical Philips XC3131/01, Aqua Seria 3000, aspira si sterge
Producator:
Philips
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.911,99 lei
Stoc epuizat
| AC adapter included | Yes |
|---|---|
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Product colour | Grey |
| Power source | Battery |
| Country of origin | China |
| Width | 255 mm |
| Package depth | 143 mm |
| Package weight | 4.8 kg |
| Depth | 240 mm |
| Package width | 384 mm |
| Removable battery | Yes |
| Cleaning type | Dry |
| Dust container type | Bagless |
| Wet mopping | Yes |
| Dirt separating method | Cyclonic/filtering |
| Charging time | 5 h |
| Product type | Stick vacuum |
| Suitable for all types of surface | Yes |
| Runtime | 60 min |
| Turbo | Yes |
| Height | 1180 mm |
| Battery voltage | 25.2 V |
| Air filtration stages quantity | 3 |
| Built-in LED lighting | Yes |
| Runtime with motorized brush (high speed) | 15 min |
| Removable handheld vacuum | Yes |
| Vacuum brushes included | Turbo brush, Mini brush |
| Number of microfiber pads included | 1 pc(s) |
| Package height | 741 mm |
| Dangerous goods | Yes |
| Producator | PHILIPS |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.