Aspirator Philips XD8122/10, filtrare HEPA, negru, 900W, 4l
Aspiratoare
Aspirator Philips XD8122/10, filtrare HEPA, negru, 900W, 4l
Producator:
Philips
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.686,99 lei
Stoc epuizat
| Product colour | Black |
|---|---|
| Housing material | Plastic |
| Control type | Buttons, Rotary |
| Power source | AC |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Height | 280 mm |
| Country of origin | Poland |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Package height | 300 mm |
| Package width | 600 mm |
| Weight | 5.3 kg |
| Package depth | 400 mm |
| AC input voltage | 230 V |
| Width | 320 mm |
| Cleaning type | Dry |
| Washable filter | Yes |
| Dust container full indicator | Yes |
| Crevice tool | Yes |
| Flexible hose | Yes |
| Number of wheels | 3 wheel(s) |
| Vacuum air filtering | HEPA |
| Dust container type | Dust bag |
| Dirt separating method | Filtering |
| Tube parts quantity | 2 |
| Proper use | Home |
| Park/storage assist | Yes |
| Noise level | 75 dB |
| Maximum input power | 900 W |
| Dust capacity | 4 L |
| Tube type | Telescopic |
| Tube material | Metal |
| Rotary wheel | Yes |
| Wheels material | Rubber |
| Tube coupling | ActiveLock |
| Motor protection filter | Yes |
| Number of dust bags | 1 pc(s) |
| User manual recycled paper | Yes |
| Efficiency | 99.99% |
| Vertical storage | Yes |
| Vacuum brushes included | Brush with LED lights |
| Depth | 470 mm |
| HEPA class | HEPA 13 |
| Input power (IEC) | 899 W |
| Upholstery nozzle included | Yes |
| Tube lock type | Click |
| Operating radius | 12 m |
| Cord length | 9 m |
| Number of 360° rotating wheels | 1 wheel(s) |
| Overheat protection | Yes |
| Compatible dust bags | S-Bag Classic Long Performance |
| Special nozzle | TriActive+LED |
| Cleaning surfaces | Carpet, Hard floor, Upholstery |
| Dangerous goods | No |
| Package weight | 8.79 kg |
| Producator | PHILIPS |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.