ASPIRATOR ROWENTA RO2913EA
Aspiratoare
Aspirator fara sac Rowenta RO2913EA, putere 750 W,tip aspirare Mono-
Producator:
Rowenta
Disponibilitate:
Stoc epuizat
807,99 lei
Stoc epuizat
| Putere aspirator | ≤1400W |
|---|---|
| Weight | 4.9 kg |
| Country of origin | China |
| On/off switch | Yes |
| Control type | Buttons |
| Power source | AC |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Depth | 370 mm |
| Power plug type | Type C |
| Package weight | 5.7 kg |
| Width | 255 mm |
| Package depth | 451 mm |
| Product colour | Red |
| Cleaning type | Dry |
| Dirt separating method | Cyclonic |
| Dust container type | Bagless |
| Cord length | 5 m |
| Dust container full indicator | Yes |
| Crevice tool | Yes |
| Number of wheels | 3 wheel(s) |
| Bumper guard | Yes |
| Tube parts quantity | 2 |
| Proper use | Home |
| Cleaning surfaces | Hard floor |
| Cord storage | Yes |
| Handles quantity | 1 |
| Maximum input power | 900 W |
| Power control | Mechanical |
| Tube type | Telescopic |
| Tube material | Metal |
| Noise level | 77 dB |
| Package width | 284 mm |
| Package height | 338 mm |
| Upholstery nozzle included | No |
| Vacuum air filtering | Hygiene Filter |
| 2-step brush | Yes |
| Number of 360° rotating wheels | 3 wheel(s) |
| Number of park/storage positions | 1 |
| Air filtration stages quantity | 3 |
| Height | 304 mm |
| Dust capacity | 1.2 L |
| Allergy care | No |
| Vacuum | 21 kPa |
| Airflow | 24 l/s |
| Operating radius | 7.55 m |
| Producator | ROWENTA |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.