Aspirator fara sac Philips Seria 7000, tehnologie PowerCyclone 8, 900W, filtru alergenic H13, cap de aspirare Triactive + LED, perie miniTurbo pentru parul animalelor, sistem Allergy Lock
Aspiratoare
Aspirator fara sac Philips Seria 7000, tehnologie PowerCyclone 8, 900W,
Producator:
Philips
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.916,99 lei
Stoc epuizat
| Product colour | Black |
|---|---|
| Housing material | Plastic |
| Country of origin | China |
| Weight | 5.5 kg |
| Control type | Buttons |
| Width | 292 mm |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Package depth | 350 mm |
| Depth | 292 mm |
| Cleaning type | Dry |
| Dust container type | Bagless |
| Crevice tool | Yes |
| Flexible hose | Yes |
| Vacuum air filtering | HEPA |
| Dirt separating method | Filtering |
| Package width | 545 mm |
| Tube parts quantity | 2 |
| Proper use | Home |
| Park/storage assist | Yes |
| Storage compartment | Yes |
| Noise level | 75 dB |
| Maximum input power | 900 W |
| Tube type | Telescopic |
| Tube material | Metal |
| Rotary wheel | Yes |
| Wheels material | Rubber |
| Motor protection filter | Yes |
| User manual recycled paper | Yes |
| Maximum power | 900 W |
| Number of wheels | 2 wheel(s) |
| Variable power | Yes |
| Efficiency | 99.99% |
| HEPA class | HEPA 13 |
| Package height | 340 mm |
| Package weight | 9.77 kg |
| Dust capacity | 2 L |
| Operating radius | 10 m |
| Cord length | 7 m |
| Height | 292 mm |
| Cable length | 7 m |
| Input power (IEC) | 899 W |
| Cleaning surfaces | Bare floor, Carpet, Hard floor, Stair steps, Upholstery |
| Power control | Electronic |
| Noise level (economic mode) | 67 dB |
| Special nozzle | TriActive+ LED nozzle |
| Airflow | 32.5 l/s |
| Vacuum brushes included | Mini turbo brush |
| Dangerous goods | No |
| Producator | PHILIPS |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.