ASPIRATOR DE MANA HOOVER HJ36DLB 011, dry, 3.6V, Lithium, 10 min, crevice tool, dusting brush
Aspiratoare
ASPIRATOR DE MANA HOOVER HJ36DLB 011, dry, 3.6V, Lithium, 10
Producator:
Hoover
Disponibilitate:
Stoc epuizat
261,99 lei
Stoc epuizat
| AC adapter included | Yes |
|---|---|
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Product colour | Blue |
| Depth | 104 mm |
| Power source | Battery |
| Weight | 590 g |
| Package width | 115 mm |
| Width | 104 mm |
| Package depth | 112 mm |
| Wall mountable | No |
| Dust container type | Bagless |
| Battery level indicator | No |
| Crevice tool | Yes |
| Dirt separating method | Filtering |
| Battery voltage | 3.6 V |
| Vacuum air filtering | Fabric |
| Ergonomic handle | Yes |
| Cleaning type | Wet |
| Country of origin | Italy |
| Dirt capacity dry | 0.3 L |
| Self-cleaning filter | No |
| Battery low indication | No |
| Charging time | 1.5 h |
| Brand-specific features | N |
| Height | 417 mm |
| Weight (without accessories) | 590 g |
| Package height | 435 mm |
| Vacuum brushes included | Dusting brush |
| Dust capacity | 0.3 L |
| Squeegee tool | No |
| Producator | HOOVER |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.